ערן קרקו – סרטים והפקות וידאו

אודות

נעים להכיר

את אהבתי לקולנוע קיבלתי מאבי, שלמה קרקו. כילד, ישבתי על ברכיו, וספגתי את סודות אומנות הקולנוע. אבי לימד אותי להתבונן עמוק בפריים, לחקור אותו ולנסות להיכנס לראשו של הבמאי. כאחראי על התרבות במועצת פועלי בית שאן בשנות ה60, היה אבי מקרין, כשעיניו נוצצות, סרטי קולנוע ממקרנת קולנוע ישנה, תחת כיפת השמיים בהתלהבות ואהבה אדירים לתושבי העיר.

אבי, שלמה קרקו, בית שאן, 1964
אני בתיעוד פסטיבל ערד, 1994

וכך בשנת 90 כשהשתחררתי מהצבא, החלטתי ללמוד קולנוע. במקביל, תחום הצילום בוידאו, הפך בישראל למקצועי ומסחרי. האהבה לקולנוע והעניין בהפקות וידאו משכו אותי לעסוק בתחום.

עם השנים העמקתי את ניסיוני בתחום הוידאו המקצועי, רכשתי ציוד צילום ועריכה מקצועיים והפכתי לבעל עסק עצמאי המצלם ועורך סרטי וידאו באהבה ובמקצועיות גדולים לקהל רחב של לקוחות.

30 שנות הניסיון בתחום הוידאו, יחד עם ציוד הצילום והעריכה המקצועיים שברשותי, העניקו ועדיין מעניקים לי את הזכות לצלם ולערוך אלפי סרטים לחברות, ארגונים ואנשים פרטיים.

צילום תוכנית בישול, תל אביב, 2014

התמחותי בהפקת סרטוני הדרכה, יחד עם המחויבות שלי למקצוענות, הופכים אותי לשותף האידיאלי לחברות המבקשות להעלות את רמת ההדרכה בסביבתם הארגונית.

ערן קרקו

ערן קרקו

כצלם ועורך וידאו מקצועי עם ניסיון של למעלה 30 שנה בתחום הפקות וידאו, ברשותי שפע של מומחיות ועין חדה לפרטים הקטנים בכל פרויקט. התמחותי בהפקת סרטוני הדרכה, יחד עם תיעוד מקצועי של כנסים, הרצאות והדרכות לחברות וארגונים, עומדים כיתרון בולט בתרומתי להעשרת הידע בסביבות ארגוניות. המחויבות שלי למצוינות וההבנה העמוקה שלי בניואנסים של הפקת סרטוני הדרכה בוידאו מקצועיים, הופכים אותי לשותף האידיאלי לחברות המבקשות להעלות את רמת ההדרכה בסביבתם הארגונית. רוצים לדעת עוד עליי?
לחצו כאן

Scroll to Top
דילוג לתוכן