ערן קרקו – סרטים והפקות וידאו

צילום כנסים בוידאו

תכננתם בהשקעה רבה את הכנס המדהים של חברתכם. דאגתם למרצים מן השורה הראשונה שיעבירו תוכן מצוין, ויציגו מצגות מהממות. עשיתם את הכל בכדי לוודא שלאורחים שלכם תהיה חוויה מלמדת ומעשירה.

זהו…? האם בתום הכנס הכל ישכח כלא היה?

החשיבות בתיעוד של כנסים בוידאו

אנו מתעדים כנסים בוידאו בצורה מקצועית למעלה מ-30 שנה, מנציחים אותם לעד, ומעניקים ללקוחותינו ואורחיהם  נכס שלא יסולא בפז.

צילום וידאו מקצועי של כנס הופכת אותו מחוויה חולפת למשאב ארגוני חינוכי המשמר את הידע והיכולות של חברתכם. מבעד לעדשות מצלמות הוידאו שלנו המקצועיות, ודרך המיקרופונים המקצועיים שלנו המחוברים למערכות ההגברה בכנס ומשם ישירות למצלמות שלנו, כל הרצאה, דיון והעברת מסר נשמרים והופכים לנכס דיגיטלי באיכות גבוהה.

עריכת חומרי הגלם

לאחר שנסתיים הכנס וננעל, אנו ניגשים לשלב עריכת חומרי הגלם שצולמו בכנס, באולפן הוידאו המקצועי שלנו, על ידי עורכים מומחים בתחום ובאמצעות  שימוש בתוכנות עריכה מקצועיות המובילות בתחום.

כל אלו, מבטיחים תוצרי וידאו באיכויות גבוהות וייצוגיות לחברתכם. הפצה רחבה של תוצרי וידאו מקצועיים אלו, מסייעת להנגיש את תכני הכנס והידע שהועבר בו,  גם למי שלא השתתף בו. כך, תיעוד הכנס בוידאו מקצועי הופך לכלי שיווקי רב עוצמה התורם להצלחת האירוע, ומהווה מקור עשיר וחדשני של חומר ליוזמות הדרכה ופיתוח עתידיות.

תנו לנו לתעד עבורכם את הכנס הבא!  

המומחיות שלנו בתחום, מחייבת אותנו לסייע לכם בהעלאת הערך הנתפס של הכנס המדהים שתפיקו ותוביל לחיזוק מחויבותכם ללקוח בכל הקשור לאיכות ומצוינות בכל היבטי פעילותכם בתחום.

Scroll to Top
דילוג לתוכן