ערן קרקו – סרטים והפקות וידאו

צילום כנסים בודיאו

תכננתם בהשקעה רבה את הכנס המדהים של חברתכם. דאגתם למרצים מן השורה הראשונה שיעבירו תוכן מצוין, ויציגו מצגות מהממות. עשיתם את הכל בכדי לוודא שלאורחים שלכם תהיה חוויה מלמדת ומעשירה.

זהו…? האם בתום הכנס הכל ישכח כלא היה?

צילום הכנס יאפשר להנציח את הידע המועבר במפגש, והפיכתו לנכס דיגיטלי משמעותי ובעל ערך רב.

מעוניינים בהצעת מחיר עבור צילום כנסים בודיאו?

תיעוד וצילום של כנסים בוידאו

אנו מתעדים כנסים בוידאו בצורה מקצועית למעלה מ-30 שנה, מנציחים אותם לעד, ומעניקים ללקוחותינו ואורחיהם  נכס שלא יסולא בפז.

צילום וידאו מקצועי של כנס הופכת אותו מחוויה חולפת למשאב ארגוני חינוכי המשמר את הידע והיכולות של חברתכם. מבעד לעדשות מצלמות הוידאו שלנו המקצועיות, ודרך המיקרופונים המקצועיים שלנו המחוברים למערכות ההגברה בכנס ומשם ישירות למצלמות שלנו, כל הרצאה, דיון והעברת מסר נשמרים והופכים לנכס דיגיטלי באיכות גבוהה.

עריכת חומרי הגלם

לאחר שנסתיים הכנס וננעל, אנו ניגשים לשלב עריכת חומרי הגלם שצולמו בכנס, באולפן הוידאו המקצועי שלנו, על ידי עורכים מומחים בתחום ובאמצעות  שימוש בתוכנות עריכה מקצועיות המובילות בתחום.

כל אלו, מבטיחים תוצרי וידאו באיכויות גבוהות וייצוגיות לחברתכם. הפצה רחבה של תוצרי וידאו מקצועיים אלו, מסייעת להנגיש את תכני הכנס והידע שהועבר בו,  גם למי שלא השתתף בו. כך, תיעוד הכנס בוידאו מקצועי הופך לכלי שיווקי רב עוצמה התורם להצלחת האירוע, ומהווה מקור עשיר וחדשני של חומר ליוזמות הדרכה ופיתוח עתידיות.

תנו לנו לתעד עבורכם את הכנס הבא!  

המומחיות שלנו בתחום, מחייבת אותנו לסייע לכם בהעלאת הערך הנתפס של הכנס המדהים שתפיקו ותוביל לחיזוק מחויבותכם ללקוח בכל הקשור לאיכות ומצוינות בכל היבטי פעילותכם בתחום.

ערן קרקו

ערן קרקו

כצלם ועורך וידאו מקצועי עם ניסיון של למעלה 30 שנה בתחום הפקות וידאו, ברשותי שפע של מומחיות ועין חדה לפרטים הקטנים בכל פרויקט. התמחותי בהפקת סרטוני הדרכה, יחד עם תיעוד מקצועי של כנסים, הרצאות והדרכות לחברות וארגונים, עומדים כיתרון בולט בתרומתי להעשרת הידע בסביבות ארגוניות. המחויבות שלי למצוינות וההבנה העמוקה שלי בניואנסים של הפקת סרטוני הדרכה בוידאו מקצועיים, הופכים אותי לשותף האידיאלי לחברות המבקשות להעלות את רמת ההדרכה בסביבתם הארגונית. רוצים לדעת עוד עליי?
לחצו כאן

Scroll to Top

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן