ערן קרקו – סרטים והפקות וידאו

צילום הרצאות בוידאו

תפקידה העיקרי של הרצאה הוא להעביר מידע, ללמד נושא מסוים. הדרישה לצילום הרצאה בוידאו מקצועי יכולה להיות משתי סיבות עיקריות:

  • פניה מהמרצה מעביר ההרצאה, המעוניין לקדם את עצמו, או לשווק את העסק שלו באמצעות המידע שהעביר בסרטון הוידאו של ההרצאה.
  • סיבה שנייה יכולה להיות מלקוח אחר, מזמין ההרצאה המעוניין להציג את המידע שתועד בהרצאה ככלי לימודי אדיר הנגיש לקהל רב ומגוון ככל האפשר וזאת כחלק ממערך הדרכה חדשני ומתקדם.

אנו מומחים בצילום וידאו של הרצאות

והפיכתם לסרטי וידאו איכותיים ונגישים. כל צילום הרצאה דורש מאיתנו תחקיר מקדים והכנה מוקדמת לנטרול כל הפתעה בזמן ההרצאה עצמה.
אנו מגיעים לאולם בו מתרחשת ההרצאה ונפגשים עם הלקוח ומפיקי הארוע. יחד אנו לומדים את הצרכים בהפקה, מסכמים על מיקום המצלמה וציוד ההקלטה שלנו, מקום שיבטיח הצבת המצלמה והחצובה לתיעוד מושלם וחלק ללא הפרעות לעדשות המצלמה וללא הפרעות לאורחי האירוע.

כמו כן אנו מסכמים את כל הנושאים הטכניים הנוספים הקשורים לסאונד והתחברויות למערכת ההגברה באולם. סוגרים הכל שלא תהיינה הפתעות טכניות לא נעימות ביום החשוב של ההרצאה.

ביום הארוע, שעות לפני ההרצאה

אנו מגיעים, מתמקמים בעמדה שנקבעה לנו, מתחברים לסאונד באולם ומוודאים שהכל עובד בצורה מושלמת עוד לפני שראשון האורחים נכנס לאולם והתיישב בכיסאו.

מקצועיות זו שרכשנו ב30 השנים האחרונות

יחד עם הכנה מוקדמת וייחודית המותאמת לכל הרצאה מחדש, מבטיחה כי תוצרי הוידאו שהוקלטו יועברו בצורה חלקה לאולפן עריכת הוידאו המקצועי שלנו. במהלך העריכה המקצועית, חומר הגלם יעבור תיקוני סאונד, תיקוני תמונה ויתווספו אליו על פי דרישת הלקוח, עזרים וויזואליים נוספים כמו כתוביות, שקפים מקוריים באיכות גבוהה וכל תוסף ויזואלי אחר שיידרש לסרט.

בסוף תהליך העריכה

ההרצאה תקודד לסרט וידאו המתאים להטמעה ביוטיוב, או בכל אתר אינטרנטי ולפורמט המתאים להקרנה בכל מחשב.

עם השנים הפכנו לשותפים בסיוע ללקוחותינו הרבים שהבינו את היתרונות של מדיום ויזואלי זה ויחד הנגשנו אותו לקהלים לומדים מכל רחבי העולם.

Scroll to Top
דילוג לתוכן