ערן קרקו – סרטים והפקות וידאו

צילום הרצאות בוידאו

מעוניינים בהצעת מחיר עבור צילום הרצאות בוידאו? >>

אנו מומחים בצילום וידאו של הרצאות

והפיכתם לסרטי וידאו איכותיים ונגישים. כל צילום הרצאה דורש מאיתנו תחקיר מקדים והכנה מוקדמת לנטרול כל הפתעה בזמן ההרצאה עצמה.
אנו מגיעים לאולם בו מתרחשת ההרצאה ונפגשים עם הלקוח ומפיקי הארוע. יחד אנו לומדים את הצרכים בהפקה, מסכמים על מיקום המצלמה וציוד ההקלטה שלנו, מקום שיבטיח הצבת המצלמה והחצובה לתיעוד מושלם וחלק ללא הפרעות לעדשות המצלמה וללא הפרעות לאורחי האירוע.

כמו כן אנו מסכמים את כל הנושאים הטכניים הנוספים הקשורים לסאונד והתחברויות למערכת ההגברה באולם. סוגרים הכל שלא תהיינה הפתעות טכניות לא נעימות ביום החשוב של ההרצאה.

ביום הארוע, שעות לפני ההרצאה

אנו מגיעים, מתמקמים בעמדה שנקבעה לנו, מתחברים לסאונד באולם ומוודאים שהכל עובד בצורה מושלמת עוד לפני שראשון האורחים נכנס לאולם והתיישב בכיסאו.

מקצועיות זו שרכשנו ב30 השנים האחרונות

יחד עם הכנה מוקדמת וייחודית המותאמת לכל הרצאה מחדש, מבטיחה כי תוצרי הוידאו שהוקלטו יועברו בצורה חלקה לאולפן עריכת הוידאו המקצועי שלנו. במהלך העריכה המקצועית, חומר הגלם יעבור תיקוני סאונד, תיקוני תמונה ויתווספו אליו על פי דרישת הלקוח, עזרים וויזואליים נוספים כמו כתוביות, שקפים מקוריים באיכות גבוהה וכל תוסף ויזואלי אחר שיידרש לסרט.

בסוף תהליך העריכה

ההרצאה תקודד לסרט וידאו המתאים להטמעה ביוטיוב, או בכל אתר אינטרנטי ולפורמט המתאים להקרנה בכל מחשב.

עם השנים הפכנו לשותפים בסיוע ללקוחותינו הרבים שהבינו את היתרונות של מדיום ויזואלי זה ויחד הנגשנו אותו לקהלים לומדים מכל רחבי העולם.

צילום מקצועי מעניק ערך משמעותי נוסף להרצאה

תפקידה העיקרי של הרצאה הוא להעביר מידע, ללמד נושא מסוים. הדרישה לצילום הרצאה בוידאו מקצועי יכולה להיות משתי סיבות עיקריות:

  • פניה מהמרצה מעביר ההרצאה, המעוניין לקדם את עצמו, או לשווק את העסק שלו באמצעות המידע שהעביר בסרטון הוידאו של ההרצאה.
  • סיבה שנייה יכולה להיות מלקוח אחר, מזמין ההרצאה המעוניין להציג את המידע שתועד בהרצאה ככלי לימודי אדיר הנגיש לקהל רב ומגוון ככל האפשר וזאת כחלק ממערך הדרכה חדשני ומתקדם.
ערן קרקו

ערן קרקו

כצלם ועורך וידאו מקצועי עם ניסיון של למעלה 30 שנה בתחום הפקות וידאו, ברשותי שפע של מומחיות ועין חדה לפרטים הקטנים בכל פרויקט. התמחותי בהפקת סרטוני הדרכה, יחד עם תיעוד מקצועי של כנסים, הרצאות והדרכות לחברות וארגונים, עומדים כיתרון בולט בתרומתי להעשרת הידע בסביבות ארגוניות. המחויבות שלי למצוינות וההבנה העמוקה שלי בניואנסים של הפקת סרטוני הדרכה בוידאו מקצועיים, הופכים אותי לשותף האידיאלי לחברות המבקשות להעלות את רמת ההדרכה בסביבתם הארגונית. רוצים לדעת עוד עליי?
לחצו כאן

Scroll to Top

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן