סדנאות וידאותרפיה

סדנאות וידאותרפיה הן סדנאות קבוצתיות חוויתיות בה נחקור את הקולנוע כראי לנפש האדם. 

הרעיון המרכזי העומד מאחורי סדנאות וידאותרפיה הוא ההצצה אל עולמם האישי והפרטי של המשתתפים בסדנה, וזאת באמצעות תרגילי וידאו המעלים חלקים מהתת מודע אל המודע. העלאה זו מאפשרת תהליכים של עיבוד קונפליקטים, חוויות והתנסויות.

 כמשתתף/ת בסדנה, תצלמו באמצעות הטלפון האישי שלכם/ן משימות וידאו קצרות אותן נקרין בכל מפגש.

מעוניינים בהצעת מחיר עבור סדנאות וידאותרפיה? >>

איך זה עובד?

באמצעות הדרכה והנחיה מקצועית, כל משתתף בסדנה יבצע תרגילים ופרקטיקות ייחודיות מעולם השפה הקולנועית. באמצעות שימוש במצלמת הוידאו האישית שלו בטלפון, נייצר סרטים אישיים דרכם נתבונן יחד במפגש הקבוצתי על העולם הסובב אותך. הצפייה בסרטים, ניתוח התוכן הקולנועי העולה מהם, יחד עם הדהודי המשתתפים האחרים בקבוצה יובילו אותך להסתכלות חדשה ואחרת על חייך.

כמשתתף/ת בסדנה, ממפגש למפגש תרגישו בתוככם תהליכים אישיים משמעותיים אשר יובילו אתכם/ן לצמיחה והתפתחות אישית וחברתית.

ערן קרקו, וידאותרפיסט

נעים להכיר - ערן קרקו

מנחה סדנאות וידאותרפיה

לאחר עיסוק של עשרות שנים בתחום הוידאו, הבנתי שלמצלמת הוידאו ולסרט המוקרן כתוצר, יש כוח נסתר על נפש האדם. הרחבתי את הידע בתחום בעזרת לימודי פסיכולוגיה, לימודי וידאותרפיה והוסמכתי כמנחה קבוצות. עם ארגז כלים רחב זה ניגשתי והתחלתי להנחות קבוצות וידאותרפיה. 

אני מוצא כי הנחיה זו מרתקת ומלאת סיפוק, והיא מעניקה לי את הזכות למנף את כל הכוחות הפועלים בקבוצה, יחד עם הידע והתובנות העולים ממנה, לכדי העצמת המשתתפים והובלתם להתפתחות אישית וחברתית.

למי מתאימות סדנאות וידאותרפיה?​

סדנאות וידאותרפיה מתאימות למגוון רחב של קהלים בגילאים שונים. בכל שלב בחיים אדם עומד בפני קונפליקטים, שינויים והתלבטויות. לכן כל אדם ישמח לקחת ולגלות עניין כמשתתף בסדנת וידאותרפיה שתוביל אותו לחוות תהליכי העצמה ושינוי בחייו!

בתחקיר שאני עורך אל מול מזמין/ה הסדנה אני בודק את הצורך המשותף העולה מן הקבוצה וכך מאמץ את הכלים מעולם הוידאותרפיה לסדנה ממוקדת וייחודית לכל קבוצה.

אורך הסדנה ומספר משתתפים

סדנאות הודיאותרפיה ניתנות להתאמה לכל קבוצה בכל גיל ולצרכים שונים. 

וידאותרפיה הינה סדנה תהליכית ולכן דורשת מספר מפגשים חווייתיים:

התהליך הרגשי בסדנאות וידאותרפיה​

מעדויות משתתפים, הסדנה משנה חיים!

צילום הסרטונים, יחד עם החוויה המרגשת של צפייה משותפת בהם ושמיעת דעות יתר חברי הקבוצה על הסרט, הם תהליכים רגשיים המובילים להעצמה ושינוי!

הדגש הגדול שאני שם בהנחיית הסדנאות, הוא על יצירת קבוצה נעימה, בטוחה, אשר הופכת להיות חוויה במפגש שבועי של שיתוף והכלה. 

צרו קשר

להזמנת סדנה חווייתית ומדהימה

צרו איתנו קשר או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

Scroll to Top

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן